Protsess

Pakume teenust tellituna kõik ühest kohast. See tähendab, et teeme projekti, varustame tehnikaga, installeerime seadmed, koolitame klienti ning organiseerime kogu asjaga seonduva.

Kõige parem on alustada installeerimisega juba varakult ehitus käigus, kui ei ole veel valmis seinad. Kõikvõimalikud juhtmed tuleb peita seinte sisse ja tulevikus tehtavad ruumilahendus muudatused tuleb ennetada. Kui ehitus on lõpetatud, läheb juhtmete installeerimine kordades kallimaks, tülikamaks ja harvadel juhtudel ei olegi mõnda lahendust võimalik teostada. Varakult nendele küsimustele mõeldes  väldite juhtmepuntraid. Väga ruumisäästlikke ja modernseid lahendusi saab tagada tehnikat ja kõlareid seinte sisse integreerides, aga neid võiks teha juba jällegi ehituse käigus. Isegi kui Teil ei ole koheselt plaanis soetada tehnikat, on äärmiselt arukas ja säästlik mõelda natuke ette.

Tuleme objektile ja kuulame Teie soove ning anname nõu. Koos arutledes jõuame projektini, mille alusel teeme Teile pakkumise. Eriprojekti valjuhääldite tegemine ja väga eriliste tehnikamudelite tarneaeg võib võtta mitmeid kuid, sellepärast on jällegi hea alustada varakult ehituse käigus. Oleme ka valmis tegema kiirlahendusi.